ARZUM’LA BAYRAMDA TERTEMİZ EVLER

Yüksek emiş gücü ve performansı, kullanımı kolay elektrik süpürgeleriyle evlerin aranan markası olan Arzum, köşe bucak bayram temizliğinin anahtarını sunuyor.

Arzum Olimpia Plus

Arzum’un en yeni elektrikli süpürgesi Olimpia Plus üstün teknolojisi ve verimli motoruyla yüksek performans sunuyor. HEPA 13 filtresi ve Cyclone Extreme teknolojisi yardımıyla havadaki toz ve alerjenleri %99,9 oranında temizliyor. Üstelik minimum çekiş ayarı düzeyinde sadece 65DB* sese sahip olan süpürge, turbo fırçası sayesinde halı temizliği performansını da bambaşka bir boyuta taşıyor.

Arzum Olimpia Prime

Arzum Olimpia Prime, mono cyclone teknolojisiyle tozları % 99,9 oranında ayrıştırarak, haznesine hapsediyor. HEPA 13 filtresiyle temiz hava çıkışı sağlayan Arzum Olimpia Prime, alerjen bünyeye sahip kişiler ve tozdan rahatsızlık duyanlar için ideal kullanım oluşturuyor. Sert zeminlerdeki A sınıfı performansını halı performansıyla da pekiştiren süpürge, mükemmel temizliği garantiliyor.

Arzum Magiclean

“Evi temizlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı” dedirten Arzum Magiclean şarjlı dikey süpürge, Pull-Forward teknolojisi ile arttırılmış hareket kabiliyeti sunuyor. Süpürgenin ana gövdesinin üzerinde bulunan tuşa basıldığında süpürge borusundan ayrılan ana gövde, şarjlı bir el süpürgesine dönüşüyor, radyatör ve koltuk köşeleri gibi ulaşılması zor yerlerin temizlemenize yardımcı oluyor. Yüksek verimli motoru sayesinde mükemmel çekiş gücü sağlayan süpürge, kolay şarj edilebilen Li-ion piliyle 36 dakikalık kesintisiz kullanıma imkan tanıyor.

*Minimum hız ayarında çalıştırıldığında oluşan ses seviyesi 65 DB, maksimum hız ayarında çalıştırıldığında oluşan ses seviyesi 74 DB dir.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:

1966’da yerli bir marka olarak doğan Arzum, 51 yıldır Türkiye’de hemen her eve girmiş, ve başarısını kısa sürede uluslararası boyuta taşımıştır. Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştirerek ortaya çıkardığı ürünlerle tüketicilerinin hayatlarını değiştirmeyi hedefleyen Arzum, yarım asırlık yolculuğunda küçük ev aletleri sektöründe Türkiye’de ilklere imza atarak sektöre yön vermiştir.

Türk malı ilk ütüyü 1967 yılında, ilk mekanik süpürgeyi 1968 yılında, ilk mutfak robotunu 1991 yılında ve ilk elektrikli cezveyi 2003 yılında üreten Arzum, 2001 yılında sektörde 3 yıl garanti uygulamasını başlatarak sektörde garanti sürelerini uzatan ilk marka olmuştur.

“Sen dokunursun değişir dünya” mottosuyla tasarladığı ürünlerle, yerel ve uluslar arası birçok prestijli ödüle layık görülen Arzum, 2014 yılında da, Türk kahvesinde bir devrim yaratarak, doğrudan fincana servis özelliğiyle bir ilk olan Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesi yurt içi ve global pazara sunarak büyük bir başarı elde etmiştir. 2015 yılında dünyadaki devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality Programı kapsamına alınan Arzum, OKKA’nın başarısı ile Türk kahvesi kültürünü dünyaya yaymak üzere global bir misyonu da yerine getirmektedir.

Bugün Arzum, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 ürün kategorisinde 250’den fazla ürünüyle yılda 3 milyonu aşan satış gerçekleştiren Arzum, dünyanın 30’a yakın ülkesinde 10 milyon eve ulaşarak”dünya markası olma” yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Arzum, ülkemizde altıncısı düzenlenen Superbrands Türkiye 2016’da 6.kez Türkiye’nin ‘Süper Markaları” arasında yer aldı.