Thor serisinin 3. devam filmi olan THOR RAGNAROK vizyon tarihi olan 25 Ekim yaklaştıkça Thor meraklılarının heyecanı da artıyor. Ragnarok da yaklaşmakta olan Norse kıyametine tanık olacağız. Asgard’tan uzakta, evrenin öbür ucunda hapsolmuş olan Thor çıkı yolu bulamamaktadır. Üstelik güçlü çekici de yanında değildir ve Asgard bir yıkımın eşiğindedir. Ragnarok zamanı gelmiştir, eğer gerçekleşirse bütün Asgardlıları yok edecek olan yıkımın sorumlusu ise acımasız Hela’dır. Ancak Asgard’ı kurtarabilmek için öncelikle özgür kalmalı, bunun içinde karşısına eski müttefiki Hulk’ı çıkaran ölümcül bir yarışmayı kazanmalıdır…

Hela rolünde Cate Blanchett’ in oynadığı karakter deyim yerindeyse Asgardı yerle bir etmek için herşeyi yapıyor.3. filmde seyircilerine muhteşem bir görsel şölene ve harika bir senaryoya hazırlanan Thor Ragnarok ince ve yerinde mizahı ile de diğer serilerinde olduğu gibi bu filmde de nokta atışı yapmaya devam ediyor.

Kostümleri , efektleri , oyunculukları , karakterleri ve mekan yaratıcılığı ile öne çıkan film marvel şirketinin yine lokomotifi olacak.

Filmde bu sefer thor karakterini canlandıran Chris Hemsworth bu sefer uzun saçları ile değil kısacık saçları ile sevenlerini büyüleyecek.

25 Ekimde tüm dünya ile aynı anda gösterime girecek olan film için şimdiden rezervasyon yaptırmanızda yarar var.

Filmin başrolünde oynayan Chris Hemsworth kimdir birazda bundan bahsetsek iyi olur.

Chris Hemsworth kimdir:

2004 yılında Home and Away dizisinin Robbie Hunter rolü için seçmelere katıldı ama başarılı olamadı. Ardından Kim Hyde rolü için geri çağırıldı. Kim Hyde rolüne seçildi ve dizinin 185 bölümünde oynadı. Dizi için Sidney’e taşındı. 3 Temmuz 2007 tarihinde diziyi bıraktı. İki Logie adaylığı aldı. 2005’te en iyi genç yetenek dalında Logie ödülü kazandı.

Hemsworth 2009 J. J. Abrams yapımı Star Trek filminin açılış sahnesinde James T. Kirk’ün babası George Kirk’ü canlandırdı. Aynı yıl A Perfect Getaway filminde gerilim karakteri Kale’i canlandırdı.

Hemsworth Marvel Comics’in süper kahramanı Thor’u canlandırdı. İlk başta bu rol için kardeşi Liam son 4’e yükseldi ama yönetmen Kenneth Branagh son anda önceki adayları değerlendirme kararı aldı ve role Chris Hemsworth’u seçti. Hemsworth ayrıca 2012’de vizyona giren The Avengers filminde tekrar Thor’u canlandırdı.

2010’da Ca$h filminde ekonomik açıdan sorunlu genç bir adamı oynadı. Hemsworth Mayıs 2011’de Snow White and the Huntsman filminde Kristen Stewart’la kamera karşısına geçti.

Özel Hayatı

Aktris Elsa Pataky ile evlidir. 25 Eylül 2010 tarihinde LACMA tarafında Los Angeles’da düzenlenen bir partide ilişkileri başladı ve üç ay sonra evlendiler. Çiftin şimdi üç çocuğu bulunmakta: kızları India Rose (d. Mayıs 2012) ve ikiz oğlanları, Tristan ve Sasha (d. Mart 2014)