Mcdodo’nun hızlı şarjları artık

‘Getir N11 Çabuk’ hızıyla satışta!

 Türkiye’nin en hızlı büyüyen mobil aksesuar markası Mcdodo, ürünlerini farklı platformlarda kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da 2. deneyim mağazasını açan Mcdodo, online kanallarda da satış noktalarını artırıyor. Mcdodo ürünleri artık, Getir uygulamasında N11 Çabuk hızıyla, 45 dakikada hızlı şarj ihtiyaçları için tüketicilerin kapısında olacak…

Hızlı şarjdaki uzmanlığını farklı kanallar aracılığıyla kullanıcılarla buluşturan Mcdodo, şimdi de Getir uygulamasında teknoloji meraklılarıyla buluşuyor. Bundan böyle Getir’in N11 Çabuk kısmından, Mcdodo ürünlerine ulaşarak tüm teknolojik aksesuar ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde çözüm bulabileceksiniz.

Teknoloji ayağınıza getiren uygulama!

N11 Çabuk’la, Mcdodo’nun en çok tercih edilen powerbank, 3 in 1 kablosuz şarj standı, araç içi telefon tutucusu ve çevirici çoklayıcı adaptörü gibi ürünler, 45 dakika gibi kısa bir sürede kapınızda olacak.

750 farklı ürün seçeneği 

 Türkiye’nin en hızlı büyüyen mobil aksesuar markası Mcdodo, her yaşa ve zevke hitap eden geniş ürün gamıyla, ihtiyaca uygun teknolojik aksesuarlar üretmeye devam ediyor. Günümüzün dijitalleşen mobil dünyasında, teknolojik aletlerin artık olmazsa olmazımız olduğunun bilinciyle hareket eden Mcdodo; USB-C hub’lar, LED ışıklı hızlı şarj kabloları, hızlı GaN şarjlar, bluetooth kulaklıklar ve kablosuz şarjlı araç tutacağı gibi pek çok inovatif ürünün de içinde olduğu 750’nin üzerinde aksesuar seçeneği sunuyor.

Mcdodo ürünleri; www.mcdodo.com.tr adresinin yanı sıra NJoy mağazalarında; ayrıca Getir N11 Çabuk, Hepsiburada ve Trendyol üzerinden de tüketicilerle buluşuyor.