Restoran harcamalarınızı indiren cep dostu uygulama GastroClub’la bayram tatili çok avnatajlı!

– 24 saat boyunca geçerli olan ‘Çeşme Pass’, Çeşme’de ücretsiz beach girişleri ve restoran indirimleri sunuyor!

– ‘Hesap Kurtaran’ paketi,GastroClub’ın bütün restoran ağında 48 saat boyunca dilediğiniz kadar indirimli ağırlanmanızı sağlıyor!

– Ege ve Akdeniz’in en popüler mekanlarında geçerli olan‘Yaz paketi’ ise Çeşme, Bodrum ve Antalya’da pek çok beach, cafe,restoran ve barda size indirimler, rezervasyon ayrıcalıkları ve ikramlar sağlıyor!

– Tüm Restoranlar üyeliği ise 6 ilde 700’den fazla restoranda 1 sene boyunca hesabınızı her zaman indirimli ödemenizi sağlıyor! Üyeliklerinizi şehir seçerek de yapabilirsiniz!

6 şehirde anlaşmalı olduğu 700’den fazla restoran, cafe ve barda %50’ye varan indirimler sunan ve 35bin üyesine restoran harcamalarında yılda 12 milyon TL tasarruf ettiren GastroClub, Türkiye’de yeme-içme sektörünün en büyük sadakat platformu ve en geniş restoran ağına sahip. Banyan, Köşebaşı, Agency, by Esat, Chinese & Sushi Express, Curtis, Frankie, Gram, İtsumi, Kronotrop, Espressolab, Kydonia, Le Pain Quotidien, Little China, Mira Balık, Moc, Numnum, Pera Thai, Peymane, Sahrap Pera, Setup Burger &Pizza, Taps, Tribeca, Venge gibi mekanların da arasında olduğu 700’den fazla restoran, cafe ve barda üyelerine %50’ye varan indirimler, rezervasyon ayrıcalıkları ve ikramlar sunan GastroClub’ın genel ve şehir özelinde üyeliklerinin yanı sıra çok kullanışlı farklı üyelik paketleri de bulunuyor:

Çeşme Pass

24 saat boyunca geçerli olan Çeşme Pass üyeliği 24 saat boyunca Çeşme’de ücretsiz beach girişleri ve indirimli restoranlar sunuyor. GastroClub ‘Çeşme Pass’ üyeleri, Çeşme’nin gözde plajları Paparazzi Restaurant and Bar, Zio Beach ve Paradiso Beach’e ücretsiz giriş yapabiliyor; İndirimler sağladığı mekanlar arasında ise Yek Alaçatı, Sota Alaçatı, Morah, Meyhane Şerefe, Karina, Paparazzi Restaurant and Bar, İyi Pizza Bar, Mahallar Alaçatı, Dondurmino, House of Pizza, Asfalya, Dost Pide,Aslında Meyhane, Alatat, Maşa Meyhane & Ocakbaşı, By Carlos, Müdaim Alaçatı, Windtown Alaçatı, Vetti’s House, Seyyah Kitchen, ROQQA, Papas Bistro, Sandaviç Kralı, Marina Pub, Beer Garden, Arven Garden ve Taş Plak yer alıyor. Çeşme Pass üyelik bedeli 40 TL.

Hesap Kurtaran

Hesap Kurtaran üyeliği,GastroClub’ın bütün restoran ağında 48 saat boyunca dilediğiniz kadar indirimli ağırlanmanızı sağlıyor. Sevdiklerinizle bir yemek mi organizasyonunuz mu var? Gideceğiniz mekan GastroClub üyesiyse hemen önceden ‘Hesap Kurtaran’ üyeliği alıp ödeyeceğiniz hesapta indirim alabilirsiniz!Dilerseniz GastroClub.com.tr web sitesinden veya uygulamadan GastroClub mekanlarını keşfe çıkabilir ve mekan önerisi de alabilirsiniz! Hesap kurtaran üyelik bedeli 30 TL.

Yaz paketi

GastroClub’ın Yaz paketi üyeleri Çeşme, Bodrum ve Antalya’nın en seçkin restoran, beach club ve barlarında %50’ye varan indirimlerden faydalanabiliyor! Çeşme’de Paparazzi Beach Club, Yek, Meyhane Şerefe, Voi Alaçatı, Paradiso Beach,Karina Alaçatı, Asfalya, Dost Pide, Marina Yacht Club; Bodrum’da Nikki Beach, Cumhur’un Yeri, Atılay Balık, Mufla,Reana, Tango Palmarina; Antalya’da Seraser Fine Dining, Pio Gastro Bar&Bistro gibi mekanların da arasına olduğu yaklaşık 200 mekanda ‘GastroClub Yaz Paketi’ avantajlarından faydalanabilirsiniz. Teniniz yanık, indiriminiz bol olsun!Yaz paketi üyelik bedeli 180 TL.

Tüm restoranlar paketi

Tüm Restoranlar Üyeliği alarak, 6 ilde 700’den fazla restoranda 1 sene boyunca hesabınızı her zaman indirimli ödeyebilirsiniz! Üyeliği aylık olarak da satın alabilirsiniz. Yıllık üyelik bedeli 40 TL x12 ay; aylık üyelik bedeli ise 50 TL. Dilerseniz İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya özelinde de üyelik paketleri alabilirsiniz. İstanbul’da 400’ü aşkın restoranda indirim fırsatına sahip olmak için üyelik paketi 30 TL x 12 ay, İzmir’de 100’ü aşkın mekanda indirim fırsatına sahip olmak için 20 TL X 12 ay, Ankara’da 50’den fazla mekanda indirim fırsatına sahip olmak için üyelik bedeli 10 TL x 12 ay, Antalya’da 50’den fazla mekanda indirim fırsatına sahip olmak için ise üyelik bedeli 10 TL x 12 ay.

Nasıl kullanılıyor?

GastroClub’ın lezzetli dünyasına katıldıktan sonra GastroClub’ın anlaşmalı olduğu mekanları keşfe başlayabilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz mekanlarda akıllı telefonunuza yüklü olan GastroClub uygulamasından anlık olarak mobil kartınızı üretip %10 – 50 arasında değişen indirim avantajlarından faydalanabilirsiniz.Üstelik mobil uygulama sayesinde bulunduğunuz yere en yakın GastroClub mekanlarını da hızlıca bulabilir, restoran hakkında bilgi alabilir, seçtiğiniz mekanlardaki GastroClub ayrıcalıklarını hemen öğrenebilirsiniz. GastroClub avantajlarından beraber yemek yediğiniz tüm arkadaşlarınız faydalanabilir, indirim toplam hesap üzerinden yapılır!