Yaz neşeniz ve enerjiniz hiç bitmesin

Tunçmatik’in, yaz tatilleriniz için hayati öneme sahip, son teknoloji ürünü 2 şık önerisi var: 5 farklı renk, 5 farklı kapasite ve her durumda enerji sağlayan “Mini Charge” ve tatil beldelerinde yaşanabilecek elektrik kesintilerinin çocuklarınıza erişimi engellememesini sağlayacak “Nano UPS”…

Beklenmedik anlarda yaşanan enerji kesintileri ya da enerjiye ulaşamama sorunları, hem iş hem de özel hayatta kayıplar yaratabiliyor; can sıkabiliyor. Hele ki, enerjiye uzak kalabileceğimiz tatil yerlerindeysek, bu daha can sıkıcı hale gelebiliyor. Ayrıca teknolojik ürünlere sadece işlevsel bakmak, her tüketiciyi tatmin etmeyebiliyor artık. Yanımızda sürekli taşıdığımız, adeta bir aksesuar haline gelen teknolojik ürünlerde, şıklık da aramaya başladık.

Tunçmatik, yaşam alanınızdan uzak olacağınız hatta bazı durumlarda enerjiye bile ulaşamayabileceğiniz yaz tatilleriniz için, son derece şık 2 ayrı teknolojik ürün öneriyor.

5 farklı renk, 5 farklı kapasite ve her durumda enerji: Mini Charge

Mini Charge serisi, hem küçük boyutuyla kolaylıkla taşınabilme ve hem de akıllı telefon, MP3 – MP4 çalar, tablet, dijital fotoğraf makinesi, GPS gibi tüm cihazları şarj edebilme özelliğine sahip. Ayrıca ürün, 5 farklı kapasite, 5 farklı renk seçeneği ve şıklığıyla dikkat çekiyor.

Yüksek kapasiteli, güvenilir Lityum İyon pil özelliğine ve 2000 – 4000 – 5000- 12000 – 20000 mAh olarak beş farklı kapasiteye sahip olan Mini Charge, şarj ettiğiniz cihaz herhangi bir nedenden dolayı kapasitesinin üzerinde enerji çektiğinde ya da ısındığında kendisini kapatarak, cihazı ve kendisini aşırı akımdan ve dolayısıyla da oluşabilecek risklerden koruyor. Yine cihazlar şarj edilirken karşılaşılacak aşırı ve düşük voltaj durumunda da, hem kendisini hem de bağlı olan cihazı korumak için kendisini kapatıyor.

Tatil Beldesinde Elektrik Kesintisi Çocuklarınıza Erişimi Engellemesin: Nano UPS

Tunçmatik’in yaz tatilleri için önerdiği ikinci ürün ise, özellikle çocuklu aileler için önemli. Çocuklu ailelerin yanlarından ayıramadıkları ekipmanların başında, kuşkusuz güvenlik kameraları ve bebek telsizleri geliyor. Ebeveynler kimi zaman uyurken, kimi zaman da oyun oynarken çocuklarının güvenliğinden emin olmak için bebek telsizlerini ve güvenlik kameralarını yanlarından ayırmıyorlar. İşte Tunçmatik’in Nano UPS ürünü, bu cihazların asla enerjisiz kalmamasını sağlıyor.

Gelişmiş teknoloji kullanılarak tasarlanan Nano UPS, telsiz, modem, güvenlik kamerası gibi cihazlara, şebeke elektriği kesildiğinde güç sağlıyor. Adaptör fişlerini andıran ve doğrudan prize takılan bu küçük UPS, ince ve kullanışlı tasarıma sahip. Elektrik kesintilerine karşı kesin çözüm olan ve ürünün kendi adaptörü yerine geçen ve prize takınca çalışmaya başlayan Nano UPS, farklı voltajlardaki cihazlara göre ayarlanabiliyor. Kısa sürede içerisinde bulunan UPS’i şarj eden adaptör, sonrasında oluşacak kesintiler için anında devreye girerek, bağlı olan cihazı çalıştırmaya devam ediyor. 6 saat sürekli kullanım imkanı sunan Nano UPS 500 kere tekrar sarj olması sayesinde de uzun ömürlü adaptörler arasında fark yaratıyor.