Spotify Çevrimdışı İndirme Sınırını 10.000 Şarkıya Yükseltti

Spotify çevrimdışı indirme sınırını 10.000 Şarkıya yükseltiyor. Artık beş cihaz için cihaz başına 10.000 şarkı indirebilirsiniz.

Mevcut çevrimdışı indirme sınırı, 3 cihaz için cihaz başına 3.333 şarkı şeklindeydi. Bu limit bile bir çok kişiye fazlasıyla yeter ancak Spotify‘ı yıllardır kullanmış ve geçmişte zaten bu limitleri fazlasıyla aşmışsanız  veya birden fazla telefondan erişemiyorsanız, bu kesinlikle harika bir haberdir.

Spotify Çevrimdışı indirme Sınırı

Spotify Çevrimdışı indirme Sınırı 5 cihaz için cihaz başına 10.000 şarkı

Görünüşe göre, birkaç kişi kısa bir süre önce çevrimdışı dinleme için 3,333’ten fazla şarkı indirebileceklerini fark etti. Bir Spotify sözcüsü söz konusu ” Spotify Çevrimdışı İndirme Sayısı ‘ndaki bu değişikliği” onayladı ve artık beş cihaz için cihaz başına 10.000 parça kaydedebileceğinizi söyledi.

Spotify’ın sınırları, hizmetin çok eleştirilen bir yönü ve birçok insanın çevrimdışı dinleme yoluyla evlerin veya ofislerinin dışında bu parça listelerini dinlemeyi tercih ediyor. Her ne kadar istediğiniz şarkıları tam anlamıyla seçemeseniz de, maksimum şarkı sayısının cihaz başına 10.000’e çıkarılmış olması güzel.