Sony, genişleyen TEOS ailesiyle iş yerlerinde dönüşüm yaratıyor

Yeni nesil TEOS çözümleri yeni güncelleme ve çözümlerle evrilmeye devam ederek daha verimli ve üretken bir çalışma ortamı ortaya çıkarıyor

Basingstoke, 31 Temmuz 2018: Sony Profesyonel Çözümler Avrupa, bugün TEOS ailesine 30 yeni güncelleme ve ek yaptığını duyurdu. Bunlar arasında, yeni bir TEOS Player, pek çok markayla uyumluluk, eşsiz bir “E-posta-Bilgi Ekranı” özelliği, önemli oda rezervasyonu geliştirmeleri ve TEOS Manage’ı Bulut üzerinden kullanma seçeneği de yer alıyor. Bu eklemeler, TEOS ürün grubunun tamamının işlevlerini genişleterek çalışmanın kolaylaştırılmasını, iş birliğinin güçlendirilmesini ve tesis yönetiminin optimum hale getirilmesini sağlayıp iş yerlerinde tam bir dönüşüm yaratıyor.

Kullanıcılara, cihazları ve toplantı alanlarını kullanımları konusunda daha fazla kontrol ve esneklik sağlayan Sony’nin kapsamlı kurumsal çözümler ailesi, iş yeri genelinde üretkenliğin, yaratıcılığın, iletişimin ve iş birliğinin kilidini açıyor. TEOS Connect (kablosuz içerik yayını), TEOS Book (oda rezervasyonu çözümü), TEOS Reception (sanal resepsiyon çözümü), TEOS Remote (toplantı odası kontrol çözümü), TEOS Tabletler(profesyonel kurumsal tabletler) ve TEOS Manage (eksiksiz iş yeri yönetimi çözümü) ürünlerini içeren mevcut TEOS grubunu tamamlayan son eklemeler iş yerlerinde daha fazla verimlilik sağlıyor.

Yeni TEOS çözümleri şunlar:

TEOS Player – Android ile çalışan ve 4K 60P HDR sunan kompakt bir oynatıcı niteliğindeki yeni TEOS Player, tüm ekran ve projektörlerde, Sony’nin gelişmiş BRAVIA Profesyonel Ekranlarının sunduğu TEOS Manage işlevlerine erişim sağlıyor. Bu sayede kurumlar, kullandıkları eski ekipmanlardan bağımsız olarak, Sony’nin son teknoloji ürünü kurumsal çözümlerinden faydalanabiliyorlar.

Bulut Kullanımı – Kurumlar artık olağanüstü esneklik sunan ve kullanıcıların istedikleri zaman ve istedikleri yerde TEOS Manage’a kolayca erişmesini sağlayan Bulut tabanlı TEOS kullanımından faydalanabiliyor. Bu özellik, kurumlar için yeni verimlilik alanları yaratıyor ve değerli depolama alanından tasarruf sağlıyor. Alternatif olarak, verilerin tesiste kalması gereken durumlarda yerel kullanım da tercih edilebiliyor.

Yeni “E-posta-Bilgi Ekranı” Özelliği – Bilgi ekranı oluşturmak ve oynatmak için devrim niteliğinde yeni bir yöntem olan bu özellik, teknik açıdan iyi olmayan kullanıcılar için işlemleri kolaylaştırıyor. Tek gereken PowerPoint’te slaytların oluşturulması ve ardından önceden belirlenen bir e-posta adresine gönderilmesi. TEOS Manage, arka plandaki tüm ayak işlerini otomatikleştiriyor. Kullanıcılar aynı zamanda, tam bilgi ekranı tasarımı sayesinde iş akışlarından bunalmadan veya özel bir eğitime ya da bilgiye ihtiyaç duymadan, kendilerine özel bilgi ekranlarını çabucak ve kolayca oluşturabiliyorlar.

Diğer güncellemeler ve özellikler ise şunlar:

Alarm içeriği girerken TEOS olmayan cihazların kullanılabilmesini sağlayan yeni interaktif alarmlar

Yeni ekran markaları ve projektör PJLink protokolü ile uyumluluk

Oda rezervasyonu çözümü için yeni “Otomatik iptal” ve “Başka oda bul” seçenekleri

Sanal resepsiyon çözümü için yeni kolay GDPR yönetimi seçeneği

Microsoft Exchange, Office 365 ve Google Agenda’dan sonra 4. sistem olarak yeni dahili TEOS takvimi

Çalışanların rozetlerini okumak için oda rezervasyonu ve sanal resepsiyon RFID uyumluluğu

Yeni ürün servisi yönetim sistemi

Kolayca interaktif içerik oluşturmak için dokunmatik bilgi ekranı uyumluluğu

Yeni veri tabanı yedekleme özellikleri

Birçok yeni şablon

Sony Profesyonel Çözümler Avrupa Çözüm Müdürü Thomas Issa TEOS çözümleriyle ilgili şu açıklamada bulundu: “Sony olarak bizim için geleceğin iş yeri çoktan karşımızda. Basitleştirilmiş bir deneyim oluşturmak için bağlı cihazlar ve akıllı teknoloji ile destekleniyor. Amacımız, tüm kurumsal iş yerlerine kolaylık getirmek. AV’den BT Yöneticilerine ve Tesis Yönetimine kadar her şirket paydaşı ve her çalışan TEOS platformunda serbestçe iş birliği yapabilene kadar görevimizi tamamlanmış saymayacağız. Bu çözüm, her birinin görevleri tek tek düşünülerek geliştirildi ve bu yeni sürüm, sadece son hedefimize ulaşmak için attığımız yeni bir adım.”

TEOS Manage, müşterilerden ilham alınarak ve Sony’nin Avrupa Yenilik Merkezi tarafından tek bir ihtiyacı karşılamak için geliştirildi: kurumsal iş yerinde tam bir dönüşüm yaratmak. Çözüm, modern kurumsal ortamların ihtiyaçlarını karşılamak için genişlemeye ve değişmeye devam ediyor.

Daha fazla bilgi için https://pro.sony/en_GB/solutions/corporate/teos adresini ziyaret edebilirsiniz.