Red Magic 3, Dahili Soğutma Fanlı ilk Akıllı Oyun Telefonu

Nubia dahili soğutma fanlı ilk oyun telefonunu duyurdu!

Akıllı telefonlar şimdi soğutuculu akıllı oyun telefonlarına evriliyor. Nubia, Red Magic 3 modelinin son yenilemesinde dahili bir soğutucu fan kullandı. Nubia,  Dahili Soğutma Fanlı ilk Akıllı Oyun Telefonunu duyurdu.

 

 

 

 

 

 

 

Mobil oyun pazarındaki yaşanan patlamanın ardından taşınabilir oyun pazarının bir sonraki adımını Nubia atmış görünüyor.

“Dahili soğutma fanına sahip bir akıllı telefon”

Çinli akıllı telefon üreticisi Nubia, popüler mobil oyun cihazı Red Magic 3’ün son yenilemesini duyurdu. Yeni modelin özellikleri göz önüne alındığında hızla büyüyen oyun telefonu pazarında ilave rekabet sağlayacak güçte.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nubia’nın en son amiral gemisi oyun cihazı, yerleşik fanı olan ilk cep telefonu.

Şirket, fanın son derece sessiz ve 14.000 rpm’e kadar dönebileceğini söylüyor. Fanla birlikte Red Magic 3, rakipleri arasında son derece popüler olan bir sıvı soğutma sistemini de kullanacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Red Magic 3 Özellikleri Neler?

Gücünü Qualcomm’un yeni amiral gemisi telefonlarda gördümüz Snapdragon 855‘te alıyor. Ayrıca buna Adreno 640 GPU eşlik ediyor. Telefon ayrıca üç farklı depolama ve hafıza seçeneğine sahip olacak ve bu da bir dizi oyun müşterisine erişilebilirlik ve karşılanabilirlik kazandırıyor. 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanı mevcut olacak.

Android akıllı telefon ayrıca, HDR içeriğini destekleyen ve 90 Hz yenileme hızı ile gecikmeyi ortadan kaldıran 6.65 inç FHD + AMOLED ekrana sahip. DTS: X surround ses ve 3,5 mm kulaklık jakı ile öne bakan hoparlörlerde bulunuyor.

Red Magic 3  27W hızlı şarj özelliğine sahip 5.000mAh bataryası sayesinde, oyuncular sadece 10 dakika şarj ettikten sonra bir saatlik oyun oynama süresi elde edebilecekler. Telefon görünüşte 8K video da kaydedebiliyor.

Telefon 3 Mayıs’ta ilk olarak memleketi Çin’de satışa sunuluyor. Daha sonra ABD, İngiltere Kanada ve AB’nin diğer ülkelerinde satışa sunulacak.

Red Magic 3 Fiyatı?

  • Red Magic 3 6GB RAM ve 64GB depolama alanı olan model 430 dolar.
  • Red Magic 3 12GB RAM ve 256 GB olan model ise 640 dolar.

Mashable