Nokia 7 Plus 2018 EISA Ödülleri’nde “Tüketici Akıllı Telefonu Ödülü” nü Kazandı.

Nokia telefonlarının evi HMD Global, Nokia 7 Plus’ın Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA) tarafından Yılın Tüketici Akıllı Telefonu olarak seçildiğini duyurdu. EISA Ödülleri’nin seçim süreci, dünyanın en saygın 53 dergisinden oluşan bağımsız panel tarafından gerçekleştiriliyor. Nokia 7 Plus, ödüllerde en çok rağbet gören kategorilerden birinde zorlu rakiplerine karşı test edildikten sonra çarpıcı tasarımı, yüksek performansı ve etkileyici görüntüleme özellikleriyle jürinin tamamından büyük beğeni aldı.

Yaratıcılığı canlandıran teknoloji

Nokia akıllı telefon yelpazesinde yer alan Nokia 7 Plus, kullanıcıların yaratıcılığını geliştirmek için tasarlandı. Yenilikçi donanım ve görüntüleme algoritmalarını bir araya getiren cihaz, kullanıcılara anılarını en canlı haliyle fotoğraflama imkanı sunuyor. Her zaman en yüksek performans sağlayacak şekilde optimize edilen Nokia 7 Plus, 2 gün gibi şaşırtıcı bir pil ömrü de sunuyor. Hafif kavisli arka kısım ve ince kenarlarıyla cihaz kullanıcıya konforu ve şıklığı bir arada sunarken, büyük ekran deneyimini de en iyi şekilde yaşatıyor. Canlı bir görünüm sağlayan 6 inç 18:9 Full HD+ekranı, aynı zamanda daha fazla içerik izleme, sosyal medya kullanımı, oyun ve eğlence için mükemmel bir akıllı telefon deneyimi yaşatıyor.

Tasarım, yenilik ve teknoloji bir arada

Farklı kategorilerde oy veren ve dünyanın farklı yerlerinden gelen uzmanların yer aldığı EISA Ödülleri’nde, aday gösterilen tüm ürünler yoğun testlerin olduğu kapsamlı ve çok aşamalı değerlendirme süreçlerinden geçiyor. Bu zorlu testleri geçen ürünler, kendi kategorilerinde son listelere girmeye hak kazanarak birinci sınıf ürünler arasında yer alıyor.

Kurulda mükemmel bir performans sergileyen Nokia 7 Plus, Mobil Cihaz kategorisinde “En İyi Tüketici Akıllı Telefonu” seçilerek EISA Ödülü’nün sahibi oldu.

Ödül kazananların listesini EISA web sitesinde görebilirsiniz. Kazanan ürünler, 31 Ağustos – 5 Eylül tarihleri arasında Berlin’de düzenlenen, dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı IFA’da tüm katılımcıların ilgisine sunuldu.