HUAWEI Road Show 2018 Bayram Boyunca Bodrum’da

HUAWEI Road Show 2018 etkinliği, 16 – 29 Ağustos tarihleri arasında Bodrum Merkez’de teknoloji hayranları ile buluşuyor. Bir aydan uzun süre boyunca her Cuma ve hafta sonu çeşitli tatil beldelerinde tüketicileri kendine hayran bırakan cihazları sergilemeye devam eden HUAWEI Road Show 2018, teknoloji ve fotoğraf meraklılarına hem ürün hem de kullanım deneyimini Kurban Bayramı boyunca yaşatarak 29 Ağustos günü Bodrum Merkez’de son bulacak.

HUAWEI’nin dünya çapında beğeni toplayan akıllı telefon ve tabletlerini kullanıcıların deneyimine sunduğu Road Show 2018 etkinliği başladı. 20 Temmuz tarihinde Çeşme’de başlayan, 17 Ağustos itibariyle Bodrum Merkez’de kurulumu yapılan etkinlik standında tüm Kurban Bayramı boyunca kullanıcıların cihazları her ortamda deneyimleyebileceği, arkadaşları ve sevdikleri ile birlikte eğlenceli zaman geçirebilecekleri alanlar kuruldu.

HUAWEI’nin P20 serisi akıllı telefonları P20 Lite, P20 ve dünya çapında birçok ödüle layık görülen P20 Pro’nun yanı sıra MediaPad T3 serisi tabletler de teknoloji meraklıları ile buluşuyor. Etkinlik alanında, kullanıcıların HUAWEI cihazların karanlıkta fotoğraf çekim yeteneklerini deneyimleyebilecekleri bir Karanlık Oda, aydınlatma ve yansıtma sistemleri donatılmış bir şov ve deneyim alanı olan Infinity Alanı, farklı fotoğraflar çekerken eğlenebilecekleri, salıncaklarla donatılmış bir bahçe alanı ve portre fotoğraflarını önünde çekip paylaşmaktan keyif duyacakları bir alan da bulunuyor. Tüm etkinlik boyunca eğlenceli yarışmalar ve sürpriz hediyeler de sahipleri ile buluşacak.

HUAWEI Road Show 2018, #DahaÇokGör hastag’i ile sosyal medyada da yer alıyor.