FOTOĞRAFLARINIZ KENDİLİĞİNDEN YEDEKLENSE VE BU HİZMET DE BEDAVA OLSA… KİM İSTEMEZ Kİ! İŞTE O HİZMET

Birçok kişi için fotoğraflarını silmek gerçekten çok zor.Fotoğrafları çoğu insan silmeye kıyamıyor çoğu insanda silmeye üşeniyor.Peki neden fotoğraf veya video siliyoruz cevap çok basit, telefonumuzda yer kalmadığı için 🙂

Çoğu insan kişisel bilgisayarına veya harici hard diske kopyalıyor fotoğraf veya videolarını ama bir zaman sonra bu ekipmanlarda da yer kalmayınca derde derman olmuyor.Bazı insanlar ise harici hard disk koleksiyonu yapar gibi sürekli harici har disk alıyor 1 TB, 2 TB, 4 TB derken işler bazen sadece fotoğraf ve video yedeklemek için ızdıraba dönüşebiliyor.

Aslına bakarsanız bunun çok kolaylaştıran bir uygulama var, adı Google Fotoğraflar uygulaması, aslına bakarsanız uygulama 5 seneden fazladır var olan bir uygulama ama çoğu insan bilmiyor. Uygulama hem Android hemde IOS’ da mevcut, yapmanız gereken tek uygulamayı indirmek ve kurmak. Uygulamayı kurduktan sonra fotoğraflarınıza erişim izni isteyecek bunların hepsine evet deyin ki otomatik yedek almayı başlatabilsin.

Uygulamayı açtığınızda ayarlar bölümünden yedekleme seçeneğinizi belirleyebilirsiniz isterseniz WIFI, isterseniz mobil şebeke , veya isterseniz WIFI+Telefonunuz şarjdayken yedekleme gibi bir çok yedekleme seçeneği mevcut.Daha sonra yedeklemiş olduğunuz fotoğrafları istediğiniz gibi indirebiliyorsunuz ve indirdiğiniz fotoğraf veya videoların boyutu önemliderecede küçülmüş olarak iniyor ama kalitesinde hiç bir değişim olmuyor bu da uygulamanın başka bir artı yönü.

Ve ayrıca uygulama da sınırsız sayıda foto ve video yükleyebiliyorsunuz ve bu hizmetlerin hepsi sınırsız ve ömür boyu bedava özelliği ile yedekleme derdinden kurtulmanızı sağlıyor.