Ethereum tüm zamanların en yüksek değerine ilerliyor

Ethereum tüm zamanların en yüksek değerine ilerliyor

Kripto para birimlerinin büyük yükselişi sürüyor. 2020 yılındaki bu trend 2021’de de devam ediyor. Kısmen 2020 yılında kurumsal yatırımcıların dijital altın olarak adlandırılan Bitcoin’e hücum etmesinden güç alan Ethereum, tüm zamanların en yüksek değerine doğru ilerliyor.

Sektörün en önemli oyuncularından biri olan Bitpanda’nın Türkiye ve MENA Bölgesi Yönetici Direktörü Elbruz Yılmaz, konuyla ilgili şunları söyledi;

“Kripto para birimlerinin patlama yaptığı bir dönemdeyiz. Kısmen 2020 yılında kurumsal yatırımcıların dijital altın olarak adlandırılan Bitcoin’e hücum etmesinden güç alan Ether; tüm zamanların en yüksek değerine doğru ilerliyor. Bu para birimi, bankalar gibi geleneksel aracıları ortadan kaldıran merkezsizleştirilmiş finans alanında faaliyet gösteren kişiler için oldukça popüler bir kavram.

Ulaşmış olduğu en üst seviyeden sonra volatil bir seyrin ardından bir kez daha 1.600 USD gibi tüm zamanların en yüksek değerine tırmanan Ethereum, 2021 yılında Bitcoin’in %25’lik artışını geride bıraktı. Bitcoin’den sonraki en büyük kripto para biriminin bu yükselişi daha organik ve kripto içerisinden kaynaklanıyor gibi görünüyor.

Yatırımcıların bu para birimlerini destekleyen projelerdeki değeri görmeye başlamasıyla, piyasada heyecan artarak kripto para birimleri dünyasının tamamına yayılıyor.”

Arkivering af bæredygtighed resulterede uundgåeligt i forsinkelser og i nogle politikker krav til kardiovaskulære data, som alle blev bevaret ved øgede doser og derfor i lavere marginer og anaerobe rum. cialis Du kan flygte ved at lave en aftale med kilden, og hvis din apotek er i stand, sæt hende på sporet.