EISA’dan HUAWEI P20 Pro’ya “Yılın En İyi Akıllı Telefonu” Ödülü

HUAWEI’nin son amiral gemisi P20 Pro, Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği – EISA tarafından “En İyi Akıllı Telefon 2018 – 2019” ödülüne layık görüldü. HUAWEI, böylece Avrupa’nın en prestijli değerlendirme kuruluşlarından EISA tarafından, 6’ıncı kez ödüllendirilmiş oldu.

HUAWEI, Avrupa’nın ses getiren önemli ödül organizasyonları arasında gösterilen EISA’dan bir kez daha başarıyla döndü. Şirketin, kamera özellikleri ve yapay zeka fonksiyonlarıyla öne çıkan akıllı telefonu HUAWEI P20 Pro, EISA tarafından “En İyi Akıllı Telefon 2018 – 2019” ödülüne layık görüldü.

HUAWEI Tüketici Elektroniği Grubu Akıllı Telefonlar Kategorisi Başkan Yardımcısı Li Changzhu konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede; “Bizim için en önemli ödül, tüketicilerin ürünlerimizden keyif alması ve mobil fotoğrafçılığın tadını sonuna kadar çıkarması. Bizlerin de HUAWEI olarak buna yönelik ürünleri her dönem daha da geliştirerek ortaya koyabilmemiz. HUAWEI P20 Pro, kullanıcılarımıza en çok önem verdikleri anları yakalamaları ve paylaşmaları için en zengin fotoğrafçılık özellikleri ile donatıldı” dedi.

Akılcı özellikler ödül getirdi

HUAWEI P20 Pro, devrim niteliğindeki üçlü Leica kamera donanımıyla, piyasadaki tüm akıllı telefonlar içinde en yüksek toplam piksel sayısına sahip. Buna ek olarak, 3x optik zoom ve 5x hibrit zoom özellikleri ile HUAWEI AIS – gelişmiş görüntü sabitleme teknolojisinin de dahil olduğu farklı özellikler, HUAWEI’nin EISA’dan bu önemli ödülle dönmesini sağladı.

HUAWEI P20 Pro, üstün özelliklerinin yanı sıra, göz alıcı tasarımı ve ilgi çekici renk seçenekleriyle de dikkat çekiyor. HUAWEI P20 Pro, dünyanın ilk yapay zeka bazlı işlemcisi sayesinde hızlı ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Üstün kamera özellikleri ile düşük ışık koşullarında da en iyi sonuçlara imza atan P20 Pro, HUAWEI’nin tescilli AIS (gelişmiş görüntü sabitleme) teknolojisi sayesinde uzun pozlama ile çekilen fotoğraflarda tripot kullanılmadan da profesyonel sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. HUAWEI P20 Pro ayrıca, 4.000 mAh değerindeki pili ile de son derece güçlü. EISA, tüm bu üstün özellikleri bir arada değerlendirerek, HUAWEI P20 Pro’nun göz alıcı donanım, fotoğraf ve tasarım özelliklerini “En İyi Akıllı Telefon 2018 – 2019” ödülüyle taçlandırdı.

HUAWEI “EISA En İyi Akıllı Telefon 2018 – 2019” ödülünü, 31 Ağustos’ta gerçekleştirilecek IFA teknoloji etkinlikleri kapsamında, Berlin’de düzenlenecek EISA Ödülleri Töreni’nde alacak.