Activision’ın CALL OF DUTY WWII ‘ı Cuma günü piyasaya çıktı .Nielsen Oyun Sıralamasına dayanan sezonun en çok beklenen çok oyunculu oyunu olacak gibi gözüken  Call of Duty WWII serisi köklerine geri dönmüş oldu.

Call of duty taraftarlarına kapsamlı ve eğitsel bir deneyimi ve Fransa’nın Nazi rejiminden özgürlüğünü sağlamak için İngiliz ve diğer ittifak güçlerin yanısıra Normandiya plajlarını bastıran Amerika Birinci Piyade Bölüğü ile kendinizi savaşın ortasında bularak oyuna başlıyorsunuz.

 

Activision CEO’su Eric Hirshberg, “Ekiplerimiz sadece savaştığı en acımasız savaşın destansı ölçeğini ve otantik atmosferini ele geçirmekle kalmadı aynı zamanda bir sürü yenilik getirdi. çok oyunculu deneyime eklenen birkaç temel özellikle yeni bir heyecan seviyesi sağladık” diye konuştu.

Call Of Duty WWII sizi üst düzey grafikler , harika bir oynanabilirlik , geliştirilen online çok oyunculu oynayabilme ve senaryosu ile sizi 2.Dünya savaşının tam ortasına gönderiyor.

Call Of Duty WWII şimdi PlayStation 4, Xbox One X ve Xbox One’ın yanı sıra Steam for PC oynatıcıları da içeren çok sayıda platformda satışa sunuldu. Oyunun fiyatı ise $ 99 civarında