ARZUM İLE TATİLDE DE BAKIMLI VE GÖZ ALICI SAÇLAR

Arzum, yaz tatilinde de bakımına özen gösterenlerin yanında. Katlanabilir sapı ile bavullarda az yer kaplayan saç kurutma makinası Arzum Hairstar Mini, tek dokunuşla denizin dalgalarını saçlarda hissettirecek Arzum Bellissima Beach Waves wag maşası, saçları tararken kolayca düzleştiren ve doğal hacmini koruyan Arzum Superstar saç düzleştirici fırça tatilseverleri bekliyor.

HAYALİNİZDEKİ DALGALARA TEK DOKUNUŞLA ULAŞIN

Tek bir şekillendiriciyle saçlarınızda mükemmel dalgalar yaratmaya hazır olun. Arzum Bellissima Beach Waves wag maşası çift taraflı kullanımı sayesinde ister küçük ve doğal, ister geniş dalgalar elde etmenizi sağlayacak. Her saç tipine uygun 3 farklı sıcaklık ayarı ve seramik kaplamalı şekillendirici plakaları ile saçları yıpratmadan şekillendiren maşa sizi, saçlarınızı tatilde de özgürce şekillendirmenin tadını çıkarmaya ve denizin dalgalarını saçlarınızda hissetmeye davet ediyor.

ARZUM SUPERSTAR İLE TATİLİN YILDIZI OLMAK ÇOK KOLAY

Arzum Superstar saç düzleştirici fırça, saçlarınıza tatilin en zahmetsiz bakımını sağlıyor. Saçları tararken kolayca düzleştiren ve iyon teknolojisi sayesinde elektriklenmeyen saçlar sunan fırça ile yaz gecelerine hazırlanmanız çok kolay olacak. Seramik kaplı dişleriyle saçın dokusuna zarar vermeyen ve saçın doğal hacmini koruyan Arzum Superstar ile tatilin yıldızı olmaya hazır olun.


ARZUM HAIRSTAR MİNİ KATLANABİLİR SAÇ KURUTMA MAKİNASI

Arzum Hairstar Mini Katlanabilir Saç Kurutma Makinası, tatilin kurtarıcısı olmaya hazır. Katlanabilir sapı ile tatil bavulunda az yer kaplayan saç kurutma makinası, 1200W’lık gücü ve 0,77 kg’lık ağırlığıyla da dikkat çekiyor.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:

1966’da yerli bir marka olarak doğan Arzum, 52 yıldır Türkiye’de hemen her eve girmiş, ve başarısını kısa sürede uluslararası boyuta taşımıştır. Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştirerek ortaya çıkardığı ürünlerle tüketicilerinin hayatlarını değiştirmeyi hedefleyen Arzum, yarım asırlık yolculuğunda küçük ev aletleri sektöründe Türkiye’de ilklere imza atarak sektöre yön vermiştir.

Türk malı ilk ütüyü 1967 yılında, ilk mekanik süpürgeyi 1968 yılında, ilk mutfak robotunu 1991 yılında ve ilk elektrikli cezveyi 2003 yılında üreten Arzum, 2001 yılında sektörde 3 yıl garanti uygulamasını başlatarak sektörde garanti sürelerini uzatan ilk marka olmuştur.

“Sen dokunursun değişir dünya” mottosuyla tasarladığı ürünlerle, yerel ve uluslar arası birçok prestijli ödüle layık görülen Arzum, 2014 yılında da, Türk kahvesinde bir devrim yaratarak, doğrudan fincana servis özelliğiyle bir ilk olan Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesi yurt içi ve global pazara sunarak büyük bir başarı elde etmiştir. 2015 yılında dünyadaki devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality Programı kapsamına alınan Arzum, OKKA’nın başarısı ile Türk kahvesi kültürünü dünyaya yaymak üzere global bir misyonu da yerine getirmektedir.

Bugün Arzum, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 ürün kategorisinde 250’den fazla ürünüyle yılda 3 milyonu aşan satış gerçekleştiren Arzum, dünyanın 30’a yakın ülkesinde 10 milyon eve ulaşarak”dünya markası olma” yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Arzum, ülkemizde altıncısı düzenlenen Superbrands Türkiye 2016’da 6.kez Türkiye’nin ‘Süper Markaları” arasında yer aldı.

 

Detaylı bilgi için: www.arzum.com.tr

https://www.instagram.com/arzumkucukevaletleri/

https://www.facebook.com/arzumevaletleri/

https://twitter.com/ArzumEvAletleri