Arzum, IFA 2018’de yerini aldı

Arzum, tüketici elektroniği ve küçük ev aletleri alanında dünyanın en önemli ticaret fuarlarından olan IFA 2018 Fuarı’nda inovatif ve tasarım harikası ürünlerini ziyaretçilerle buluşturuyor. Başta Arzum OKKA Ailesi olmak üzere, sergilediği ürünlerle ziyaretçilerden yoğun ilgi gören ARZUM, Türk kahvesi ikramıyla da IFA’da OKKA’lı bir Türk kahvesi deneyimi yaşatıyor.

Türkiye’nin öncü elektrikli ev aletleri markası Arzum; Berlin’de bugün başlayan ve 5 Eylül’e kadar devam edecek olan dünyanın en önemli ticaret fuarları arasında olan IFA 2018’e katılım gösterdi. Marka, fuar süresince en yeni teknolojilere ve tasarımlara sahip Arzum ve Arzum OKKA markalı ürünlerini ziyaretçilere deneyimletecek.

Bu sene 42 m2’lik bir alanda ürünlerini sergileyen Arzum, Türk kahve kültürünü dünyaya tanıtan Arzum OKKA serisiyle ilk günden göz doldurdu. Fuarda gerçekleştirdiği Türk kahvesi sunumuyla da OKKA’lı bir Türk kahvesi deneyimi yaşatan marka, fuarın son gününe kadar lezzetli ikramlarını ziyaretçilerle buluşturmaya devam edecek.

Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı konuyla ilgili olarak “Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştirerek ortaya çıkardığımız ürünlerle tüketicilerimizin hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Dünyanın en prestijli fuarlarından olan IFA’da yer almaktan ve ürünlerimizi uluslararası arenada da tüketicilere tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.