Armor Z2 ile kesintisiz oyun ve en iyi medya deneyimi

Oyun tutkunları için özel olarak tasarlanan, güçlü işlemcisiyle dikkat çeken kablosuz router Armor Z2 ile sınırları zorlamak mümkün!

Ağ teknolojileri alanında dünya liderlerinden biri olan Zyxel, geçtiğimiz yılda 400 binden fazla işletme ve 100 bin den fazla kullanıcıyı Zyxel ürünleri ile tanıştırdı. Niş ürünler geliştirmek konusunda da iddialı olan Zyxel, özellikle online oyun tutkunları için tasarladığı router Armor Z2 ile adından sıkça söz ettiriyor.

Oyun tutkunlarının aklını başından alan; yarış arabaları, robotlar ve jet uçaklarının keskin hatlarından esinlenerek tasarlanan ürün, siyah-sarı tonlarında arı temalı agresif görüntüsüyle dikkat çekiyor.

Şık ve havalı bir tasarıma sahip bulunan Armor Z2, ilk bakışta router’dan çok oyun konsolunu andırıyor. Üst düzey bir router arayanların beklentisini fazlasıyla karşılayan ürün,bünyesinde barındırdığı,MU-MIMO teknolojisi sayesinde 3 kata kadar yüksek hızlı kablosuz ağ performansı vaat ediyor. Bu özellik, milisaniyelerin bile önemli olduğu oyunlarda daha fazla hız anlamına geliyor.

1.7 GHz’lik çift çekirdekli işlemciye sahip Armor Z2, akıllı televizyonlardaki 4K video içeriklerini 2600Mbps tümleşik kablosuz hız ile herhangi bir donma olmadan en yüksek kalitede kesintisiz olarak izlemenize olanak tanıyor.

Değiştirilebilir dört adet smart antene sahip olan Armor Z2, kullanıcılar ya da bağlı cihazlar hareket halinde bile olsa Wi-Fi kapsamanın azalmasına ya da sinyal kaybına engel oluyor. Cihazdaki çoklu gigabit ethernet portları, kullanıcıların taşınabilir oyun konsollarını akıllı TV’lerine kolayca ve hız kaybı yaşamadan bağlamalarını sağlıyor.

4K için özel olarak optimize edilmiş olan Zyxel Armor Z2 Router, aynı zamanda easy123 kolay kurulum sihirbazı ile hızlı ve kolay bir kurulum avantajı sunuyor.

Armor Z2 sayesinde kullanıcılar oyun oynarken, oyunla ilgili yayın yaparken ya da Netflix, Youtube gibi kanalları kullanırken; mobil cihazlarında bile aynı ve yüksek erişim gücünü sahip olabiliyor.

Armor Z2, kullanıcıların ev ağlarını mobil cihazlar aracılığıyla kontrol etmesine yardımcı olacak Zyxel One Connect ve Zyxel Photo adlı uygulamaları ücretsiz sunuyor. Böylece kullanıcılar, konuk Wi-Fi ve ebeveyn kontrolü özelliklerini kolayca etkinleştirebiliyor.