Apple’ın en fiyakalı saati olan Watch Series 3 ABD’ de şimdi 330 dolara satışa sunuluyor

NEDEN SENIN IÇIN ÖNEMLI

Apple Series 3, Apple’ın akıllı gözlemcisinin en iyi sürümüdür.Apple Watch Series 3, Apple’ın akıllı gözlemcisinin en iyi sürümüdür.

Giyilebilir ürünler, karanlık bir geleceklekarşı karşıya kalabilir  , ancak Apple, iPhone X , Apple TV 4K ve Eylül ortasında California’da bulunan Cupertino’daki Steve Jobs Tiyatrosundaki yeni AirPod’ların yanında Apple Watch Series 3’ü duyurmasını durdurmadı . Apple’ın giyilebilir bir ürününün en rafeli yorumu Apple’ın LTE bağlantısı, geliştirilmiş bir ekran ve batarya ve sonsuz sayıda stil, renk ve malzeme ile gelen su geçirmez bir tasarıma sahiptir.

Apple, Rolex, Fossil, Omega ve Cartier’in üst seviyedeki dünyadaki en popüler akıllı gözlemcisi olduğunu söylüyor. Ve popülerlik dalgasında sürüyor – Apple, Apple Watch’un yüzde 97’lik bir müşteri memnuniyeti derecesine sahip olduğunu söylüyor.

İşte Apple Watch Series 3 hakkında bilmeniz gereken her şey.

Yayın tarihi ve kullanılabilirliği

Apple Watch Series 3 satın alma rehberi ailesi22 Eylül Cuma gününden itibaren, Apple İzle Serisi 3 (hem LTE hem de LTE olmadan) 38mm ve 42mm boyutlarında mevcuttur. Kendinizi Apple Store  web sitesinden veya iOS cihazları için Apple Store uygulamasından ve ayrıca Verizon, AT & T, Sprint ve T-Mobile ve diğer 26 ülkedeki diğer operatörlerden alabilirsiniz.

Apple Watch Serisi 3 , LTE olmadan 330 $ ve LTE ile 400 $ fiyatla başlıyor .

Yine de, LTE özellikli bir Apple Watch’ı almadan önce biraz beklemeyi isteyebilirsiniz. 20 Eylül Çarşamba günü, Apple, Apple Watch Series 3’ün teslim tarihi öncesinde çözmeye çalıştığı “bağlantı sorunları” hakkında bir açıklama yaptı.

Bir Apple sözcüsü The Verge, “Apple Watch Series 3’ün, kimliği doğrulanmamış Wi-Fi şebekelerine bağlantı olmadan bağlanmasının, saatin hücresel olarak kullanılmasını engelleyebileceğini keşfettik” dedi. “Gelecekteki bir yazılım sürümüyle ilgili bir düzeltmeyi araştırıyoruz.”

Apple Watch Serisi 3, altın, gümüş, uzay gri alüminyum ve uzayda siyah paslanmaz çelik kutular halinde mevcuttur. Ayrıca gri bir seramik Apple Watch Edition var. Sarılı bir naylon bantlı yeni bir Spor Döngüsü var. Tek bir gümüş toka ve çift ​​toka ile yeni tasarımlarda gelen güncellenmiş bir Apple Watch Hermès, perakendecilere Eylül ayının sonlarında çarpıyor.

Mevcut olan her modeli, stili ve kaplamayı ayrıntılı bir şekilde bulmak için Apple Watch ürününe ilişkin satın alma kılavuzumuza göz atın .

Tanıdık bir tasarım, ancak şimdi LTE ile

Dışarıdan bakıldığında, Apple Watch Series 3, giyilebilir öncüleriyle ortak bir çok şey paylaşıyor. Apple İzle Serisi 2’nin ve orijinal Apple Watch’in kavisli köşe dikdörtgen tasarımını , yaklaşık olarak aynı ağırlık ve boyutlarda (25 mm’den daha büyük olan bir kristal hariç) ve aynı fitness izleme kalp atış hızı monitörünü korur. , ivmeölçer ve jiroskop sensörleri. Ve Series 2 gibi, Apple Watch Series 3, iPhone’unuzun menzili dolduğunda antrenmanlarınızı günlüğe kaydedebilen dahili bir GPS’ye sahiptir.

Ayrıca suya ve toza dayanıklıdır. Series 2 gibi, Apple Watch Serisi 3, su geçirmez şekilde mühürlenir ve yüzme takibi için bir nimet olan 50 metreye kadar suya dayanıklıdır. Makine öğrenme algoritmaları ve biyometrik sensörlerin bir kombinasyonu sayesinde Apple Series 3, kalori yakma, yüzme turları ve gerçek zamanlı mesafeyi ölçebilir.

elmalı dizi serisi 3 haber çıkış tarihi 2Ancak Apple Series 3 Serisi, Series 2 ve birinci nesil Apple Watch’in yapmadığı bir özelliği var: LTE. Kırmızı vurgulu taç düğmesi ile gösterilen ve yalnızca Wi-Fi özellikli modellerden biraz daha fazlasına mal olan Apple Gözlemcisinin Hücresel özellikli sürümleri, bir iPhone’a bağlanmadan çağrı yapabilir, mesaj gönderebilir ve müzik akışını gerçekleştirebilir. Bluetooth ile 4.2. Tümü Intel tarafından inşa edilen gömülü bir SIM kart ve LTE modemler sayesinde.

Bu set-it-ve-forget-it meselesidir. Apple Watch Series 3’ü ilk kez açtığınızda, iPhone telefon numaranızı algılar ve zaten bir Apple Watch kullanmaya hazır olup olmadığınızı anlamaya çalışır. Değilse, saatinizi mevcut veri planınıza eklemenizi ister ve otomatik olarak operatörünüzün şebekesine geçer. LTE kullanılırken, sol üst ekranda küçük bir sinyal gücü göstergesi görünür.

LTE, WeChat, Haritalar ve Apple Müzik gibi özellikleri sağlar. (Arkadaşlarımı Bul’u kullandığınızda, Apple Watch Series 3, konumunuzu otomatik olarak İzleyiciye geçirecek kadar akıllıdır.) Ayrıca Apple Music’in 40 milyon şarkının kataloguna ve bunun gibi akan radyo istasyonlarına isteğe bağlı erişim sağlar Beats One Live.

Apple Watch Series 3’ün diğer iyileştirmeleri biraz daha az göze çarpıyor ancak daha az fark edilebiliyor. Ekran, mikro-LED ve cam-film dokunmatik teknolojisi sayesinde (Apple İzle Serisi 2’de yerleşik OLED ve dokunmatik lens paneline kıyasla) daha ışıltılı ve daha dayanıklıdır. S3 olarak adlandırılan biraz yükseltilmiş bir çift çekirdekli işlemci olan işlemci, Series 2’nin S2’den% 70 daha güçlü. Özel bir W2 çipi Wi-Fi’de yüzde 85, güç tasarrufu yüzde 50 daha fazla ve barometrik bir altimetre, adımları tırmanırken veya bir dağın kayağında kaymaya karşı diklik ölçer.

LTE donanımlı Apple Watch Series 3’te dahili depolama alanının iki katı (16GB, Series 2’de 8GB’ın aksine) var ve pil ömrü iyileştirildi. Apple, bir dizi etkinlik boyunca 18 saat sürdüğünü açıkladı.

İşte Apple Watch Serisi 3’ün pilinin Apple’ın pil bilgi sayfasından ne kadar çok senaryoya kadar sürebileceğini bekleyebilirsiniz :

  • Apple Watch Series 3 LTE modeli, bir iPhone’a eşleştirildiğinde ve LTE’ye bağlandığında bir saatten biraz uzun süre konuşma süresi 3 saati bulmalıdır.
  • Apple Watch Serisi 3, kapalı egzersiz sırasında yaklaşık 10 saat, kapalı egzersiz sırasında dört saat veya LTE ve GPS’in her ikisinde de maksimum dört saat sürer.
  • Apple Watch Serisi 3, bir iPhone’a Bluetooth ile eşleştirildiğinde müzik akışını 10 saat sürebilir.

WatchOS 4

elma izle serisi 3 haber egzersiz programıApple Watch Series 3 , Apple’ın mobil işletim sisteminin en yeni versiyonu olan WatchOS 4’ü çalıştırıyor ve fitness izleme üzerine büyük önem veriyor.

Geliştirilmiş kalp atış hızı uygulaması, bir bilek yükselterek kalp atışlarınızı gösterir. Dinlenme kalp atış hızı ve kurtarma kalp atış hızı gibi yeni önlemler kaydeder ve dakikada 120 vuruşunuz olduğunda ve aktif olmadığında ping yapar.

Yeni bir Hızlı Başlangıç ​​Arabirimi, Yüksek Yoğunluk Aralığı eğitim ve yüzme egzersizleri gibi egzersiz programlarına tek dokunuşla erişim sağlar ve bildirimler içeren yenilenen bir Etkinlik uygulaması, fitness hedeflerinize yönelik ilerlemenizi izler.

Yeni bir bağlantı ayarı olan Core Bluetooth, Apple Watch’u glikoz monitörleri, koşu bandı ve doğrudan veri paylaşımı için daha fazlası gibi sağlık ve fitness temelli Bluetooth aygıtlarıyla doğrudan eşleştirmenizi sağlar. Uyumlu bir makinedeki bir egzersizi başlatmak, hız, tur sayısı ve toplam kalori gibi metrikleri ileten Apple Watch Series 3’teki Workout uygulamasını otomatik olarak tetikler.

Elbette ki spor izlemeye kıyasla WatchOS 4 için daha fazlası var. Yeni Mesajlar uygulaması, ödemeleri Apple Pay ile göndermenizi ve almanızı sağlar; güncellenmiş bir Mail uygulaması, Siri’nin konuşma metinden konuşmasına veya hızlı yanıtlamaları yapılmasına olanak tanır. Ve yeni saat, Kaleidescope ve Toy Story gibi günler boyunca değişime, değişime ve animasyona bakar.

Bir başka yeni saat yüzü olan Siri tarafından işletilen bildirimler gösterge tablosu, yararlı bildirimleri sunmak için makine öğrenme algoritmalarını ve bağlamsal bilgileri kullanıyor. Sabah trafik güncellemeleri ve yakında çıkacak olan takvim randevuları görebilirsiniz ve akşamları günbatımı saatleri ve HomeKit sahneleri alabilirsiniz.

Yeni ve güncellenmiş komplikasyonlar arasında, gerçek zamanlı kalp atış hızı ölçümlerini gösteren bir Kalp Hızı komplikasyonu ve yeni bir Apple News komplikasyonu, haberlere bir tıklamayla erişmenizi sağlar.